DIANETICKÉ CENTRUM
Pripravujeme
 

Air Huarachez ktorých boli ženy s priemerným vekom 71

Hodnotené klinické parametre patrí: vek v čase stanovenia diagnózy, veku, pľúc funkčný test, X-ray skóroval v Brasfield skóre, hmotnosť \u0026 amp; výška. Zistili sme, že: (1) genotypy skúmanej populácie boli rozdelené nerovnomerne (65.8% - genotyp deltaF508 / M), (2), vysoké percento 3849 + 10kbC - \u0026 gt; T bolo uvedené, (3), pacienti homozygotná mutácia deltaF508 významne skôr diagnostikované a mala nižší index telesnej hmotnosti (4) Neboli zaznamenané žiadne rozdiely v dĺžke života pacienta alebo progresie pľúcnych disease.CONCLUSIONS: 1. V porovnaní s ostatnými populáciami, poľské dospelých pacientov CF vykazujú relatívne vyššiu frekvenciu miernych mutácií.

cieľ: vytvoriť chromatogramy HPLC prstov surového notoginseng, bunková stena, zlomený prášok a bunková stena, zlomený odvar kúsky notoginseng a poskytnúť dôkazy pre kontrolu kvality bunkovej steny, rozbité odvar kusov Notoginseng.METHODS: bola vykonaná postup HPLC na chromatografickej kolóne Hypersil ODS2, a mobilnej fázy bola acetonitrilu a vody v gradientu zmesi rýchlosti prietoku 1,0 ml / min. Detekčná vlnová dĺžka bola 203 nm a teplota kolóny bola 25 ° C chromatogramy bol analyzovaný softvér 'podobnosti systému hodnotenia chromatografického odtlačok TCM' .RESULTS: Osem spoločné vrcholy boli vyzdvihnutá z chromatogramov rôznych šarží surového notoginseng , bunka-zlomený prášok a buniek-zlomený odvar kusy, podobnosť v chromatograme boli všetky väčšie ako 0.9.CONCLUSION: Metóda HPLC chromatogramu odtlačkov prstov, je dobré presnosti, reprodukovateľnosti a stability, ktorý je vhodný na kontrolu kvality bunkovej steny -broken odvar kusy notoginseng ..

V reoperácia, veľký vegetácie pripojený k náplasti Dacron bolo potvrdené, ale nebolo oprava dehiscence. Po odstránení náplasti, VSD bola opravená s autogénnym perikardiálna náplasti, čoskoro po ktorom horúčka rýchlo ustúpila. Imipenem, 125 mg každých 6 hodín, a fosfomycinu, 300 mg každých 6 h, boli podávané po dobu celkom 24 dní po reoperácia.

V rámci pozdĺžneho programu dohľadu, 35 členov z väčšieho dynamického kohorty 79 veteránov z vojny v Zálive I vystavených ochudobnený urán (DU) v boji prešiel klinické hodnotenie v Baltimore veteránov Administration Medical Center. Zdravotné výstupy a výsledky biomonitoringu boli získané pre posúdenie účinkov vystavenia DU a stanoviť potrebu ďalšieho lekárskeho zásahu. Klinické hodnotenie zahrnuté liečebné a expozície histórie, fyzikálne vyšetrenie a laboratórne štúdie, vrátane biomarkerov uránu (U) expozícia.

 

 
 
Web site generated by AW software. Designed by AVENOR. WebHosting © 2015