DIANETICKÉ CENTRUM
Pripravujeme
 

Nike Air Max 90 Whitez olejovaného pobrežia

Táto štúdia hodnotila účinky prednemocničnej antimalarík použiť na prezentáciu a výsledkoch ťažké malárie u detí v Ibadan, Nigeria.METHODS: dvesto šesťdesiat osem detí s priemerným vekom 30 mesiacov, ktoré obsahujú 114 detí s mozgovou maláriou a 154 s ťažkou maláriu anémia (podľa definície WHO) boli prospektívne zaradených. Údaje o socio-demografické údaje, liečby poskytovanej doma, klinický priebeh a výsledok prijatia boli zhromaždené a analysed.RESULTS: celkom 168 detí malo liečbu proti malárii ošetrenie doma pred predložením v nemocnici, keď došlo k žiadnemu zlepšeniu. Neboli zistené žiadne významné rozdiely v úrovni hematokritu, parazitov počty a nutričného stavu ošetreného pre-nemocnice a neošetrených skupín.

The dorsomedial oblasť hypotalamu, paraventrikulárním jadru, supramammillary oblasti a zadnej oblasti hypotalame tiež obsahovala reaktívne bunky. V strednom mozgu ventrálnej tegmentální oblasti Tsai, chrbtovej a vynikajúce centrálnej jadrami Rapha, centrálne sivá hmota a interpeduncular jadro bolo v regiónoch s reaktívnymi buniek. V oblasti Pontine, lokus coeruleus, parabrachial jadra, jadro bočné lemniscus, a chrbtová tegmentální jadro Gudden všetky mali reaktívnych buniek.

Adolescenti s rozsiahlymi zápalu ďasien do 3 alebo viac v ústach sextant boli dvakrát vyššiu pravdepodobnosť, že dôjsť k miernemu / vyššie CS-dopady. Na základe týchto zistení, sa navrhuje, aby ciele by sa mala zamerať na neošetrených rozpadajúcich sa zubami a rozsiahle zápalu ďasien. Orálne zdravie ciele pre 15-ročných by mala obsahovať konkrétne opatrenia OHRQoL ..

Úvod: Po teroristickom vydaní spór Bacillus anthracis cez USA poštová služba, bolo navrhnuté, že dekontaminácia spor v poštových obálok by mohlo byť dosiahnuté doma s použitím pary teplo z železa domácnosti. Táto štúdia skúmala použitie bežného domáceho železa, v režime kúrenie na suchom, pre sterilizáciu poštových obálok s prímesou bakteriálnymi spores.METHODS: Bacillus subtilis var.

1) Rodičia alebo Hlavnými správcovi absolvovať 23-položky dotazníka, keď ich deti 18 až 24 mesiacov. 2) pošty rodičov, fax, alebo ručne táto 23-item dotazník na miestnej zdravie detí agentúry. 3) administratívneho pracovníci kontrolovať a skóre zlyhania, s kritériami zlyhanie niektorého 2 z 7 kľúčových otázok, alebo ak nie je niektorý 6 z 23 otázok; ak je splnená niektorá kritériá, potom pracovníci upozorňujú na zdravotné záznamy o podozrivých prípadov.

 

 
 
Web site generated by AW software. Designed by AVENOR. WebHosting © 2015